Jak się Twoje zdrowie ma?

Chcesz być zdrowy? Banalne pytanie, a kto by nie chciał? To bądź zdrowy! Pomyśl o tym, że zdrowy jesteś. Może okaże się, że będzie trzeba trochę w to zdrowe zainwestować, dokupić dodatkowe suplementy diety, witaminy, a być może tylko Twoja wiara w zdrowie pomoże. Aczkolwiek jak to w znanych anegdotach było:
Kowalski zwraca się do Boga z prośbą w wygraną w lotto, i prosi kilkakrotnie, oczywiście bez rezultatu, na co Bóg mu odpowiada, WYŚLIJ W KOŃCU los! Tak, jeżeli chcesz coś otrzymać musisz zainwestować! Bóg zawsze daje rozwiązanie, trzeba tylko po nie rękę wyciągnąć!
Dzisiaj poruszyć bym chciała temat właśnie suplementów i wellnessów, które wspomogą Twoją odporność. Możesz powiedzieć, no dobra, właśnie poznałem firmę, która posiada w swojej sprzedaży odpowiedni dla mnie suplement diety, ale przecież to dużo kosztuje! Nie koniecznie stać Cię na taki luksus. Zastanów się co z tym możesz zrobić. Tutaj mamy niespodziankę. Jeżeli chcesz płacić mniej, mieć dostęp do rabatów i promocji, a nawet zarabiać na rozprowadzaniu produktów wśród znajomych umów się na spotkanie, poszukaj w Internecie lub wyślij formularz zgłoszeniowy do konsultanta, przedstawiciela firmy. Być może okaże się, że właśnie do sprzedaży bezpośredniej jesteś stworzony - a to zwiększa wartość twojego portfela i jednocześnie poprawia jakość twojego życia!
Firmy, które mogę polecić w tej dziedzinie są trzy! Każda z nich jest w pewien sposób sprawdzona przeze mnie, nie koniecznie jednak z doświadczenia. 

Numer 1 Firma stosunkowo młoda, na rynku polskim od zeszłego roku - Kyani, więcej informacji Na stronie Łukasza Bujas

Numer 2 Znana od lat firma, której leki pomogły już nie jednej osobie na całym świecie! Akuna - Informacje o firmie na Blogu Piotra Wajszczaka

 Numer 3 Sprawdzone przeze mnie zarówno suplementy diety dla kobiet jak i koktajle o różnych smakach. Literaturę polecam na stronie Oriflame


Comments