Pewność siebie


O pewności siebie wg 7 kroków do pewności siebie Rafał Kołodziej

Odważ się myśleć wielkimi kategoriami. Sukces zaczyna się od zmiany sposobu myślenia.

Pewność siebie to uczucie, w którym nie ma miejsca na wątpliwości. Pewność siebie to pozytywny sposób podejścia, który zawiera w sobie motywację i determinację do zdecydowanego działania - otwiera drogę do nowych możliwości prowadzących wprost do sukcesu. Rozbudzanie pewności siebie to przesunięcie dźwigni, która odmienia życie wokół Ciebie i pozwala na realizację ukrytego wewnątrz potencjału.
Brak pewności siebie może powstrzymać Cię przed osiągnięciem wszystkiego czego pragniesz w życiu. Brak pewności to rdzeń, na którym utrzymują się wszystkie życiowe trudności. Faktem jest, że gdzieś na drodze swojego życia nauczyłeś się działać z brakiem pewności siebie (albo raczej nie działać). Oznacza to, że równie dobrze możesz nauczyć się działać z pewnością siebie. Potrzebujesz jedynie decyzji, zmiany sposobu myślenia i podjęcia działania.
Pewność siebie jest silnym stanem emocjonalnym. Wewnętrzna pewność siebie to stan, który przyczynia się do wielu korzyści w życiu. Będąc osobą pewną siebie znikają wszelkie ograniczenia i możesz osiągnąć znacznie więcej. Obecnie jedynymi ograniczeniami są ograniczenia, jakie sam sobie narzucasz. Te ograniczenia są w Twojej głowie. Zmieniając wyobrażenie na temat samego siebie zaczniesz rozbudzać wewnętrzną pewność siebie.
Pewność siebie jest w Tobie i uzewnętrznia się podczas wykonywania rzeczy w których jesteś naturalnie dobry lub których się nauczyłeś. Odkryj swoje silne strony, talenty, umiejętności by zacząć budować pozytywne przeświadczenia na temat własnej osoby i odzyskać odwagę. Odkrycie swoich mocnych stron zacznie poddawać w wątpliwość to czy faktycznie jesteś osobą pozbawioną pewności siebie. Zauważysz, że masz ją w sobie i tylko musisz ją rozbudzić.
Rozbudzanie pewności powinno stać się aktywnością, nad którą będziesz pracował na porządku dziennym. Im więcej podejmujesz działań, tym więcej nabywasz pewności.

Sukcesy w życiu zaczną pojawiać się wprost proporcjonalnie do rozbudzania pewności siebie. Limity są tylko w Twojej głowie, możesz je pokonać!

Polecam lekturę : 7 kroków do pewności siebie Rafał Kołodziej

Comments

  1. Gгeetings from Idaho! I'm bored to tears at work so I decided to browse your site on my iphone during lunch break. I enjoy the information you present here and can't wait
    to take a looκ when I get homе. І'm shocked at how fast your blog loaded on my cell phone .. I'm not
    even uѕing WIFI, just 3G .. Anyways, fantastic site!


    Also visit my web blοg: szukam-dziewczyny.net

    ReplyDelete

Post a Comment